info@nordahl.se 031 - 337 09 50Mån-Tors: 8-17 Fre: 8-16
Välkommen till vår nya webbshop! Klicka här för att läsa mer.
Alla kunder behöver återställa sitt lösenord, första gången man loggar in.
Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100 - 1
Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100 - 2
Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100 - 3
Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100 - 4

Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100

Pålitlig prestanda i kompakt format
  • EG100 är en elektronisk remsfuktare i toppklass, konstruerad för hög prestanda och lång livslängd.
  • Med hjälp av högkvalitativa borstar aktiveras potatisstärkelsen i remsorna, vilket ger en stark och säker försegling som både ser professionell ut och skyddar emballaget effektivt.
  • Maskinen är byggd i robust rostfritt stål och utrustad med ett hållbart ”longlife”-knivblad. För att underlätta användningen levereras den med en rymlig 2,1-liters vattenflaska som möjliggör lång kontinuerlig drift utan avbrott.
  • Tack vare sin kompakta design tar EG100 minimalt med plats och blir en praktisk, utrymmesbesparande lösning för alla arbetsytor.
  • Den är kompatibel med alla våra förseglingsremsor upp till 200 meter.
Fraktfritt när du handlar för 2500:-
Skickas samma dag vid beställning före kl 14:00
Artikelnr.
Återställ sortering
Beskrivning
Återställ sortering
Fp
Återställ sortering
Pris/fp
Återställ sortering
LagerFavoriterAntal
523692Locked Paper® Elektronisk remsfuktare EG100, Lagad, Lättare repor i plasten.1Nuvarande försäljningspris 9 995,00 kr